QUEST FOR GLORY: SHADOWS OF DARKNESS

quest for glory shadows of darkness
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę




O grze Quest for Glory: Shadows of Darkness

Quest for Glory: Shadows of Darkness, gra przygodowa (point and click) wydana w 1993 roku przez Sierra-OnLine. Gra ukazała się dla komputerów PC.

Shadows of Darkness, to czwarta z kolei część sagi. Akcja gry rozpoczyna się zaraz po zadrzeniach z trzeciej części Wages of War. Nasz bohater budzi się w ciemnej jaskini bez broni. Po ucieczce z niej, pomaga lokalnej ludności w ich codziennych problemach. Pewnego dnia, zostaje zmuszony do zbierania 'Ciemnych Rytuałów' (Dark Rituals) przez Ad Avis'Dark Master. Rytuały, potrzebne są Avoozl the Dark One (kolejny ciemny typ), który chce panować nad krainą Mordavia. Oczywiście, nasz bohater w końcu się przeciwstawi panom spod ciemnej gwiazdy, ale to już twoja podróż...



Ostatnia modyfikacja: 8 maj 2019

Czasopisma w których można poczytać o grze Quest For Glory Shadows Of Darkness




Sklepy w których można kupić grę QUEST FOR GLORY: SHADOWS OF DARKNESS




Dlaczego nie można pobrać gry? Gra QUEST FOR GLORY: SHADOWS OF DARKNESS chroniona jest prawem autorskim. QUEST FOR GLORY: SHADOWS OF DARKNESS możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry QUEST FOR GLORY SHADOWS OF DARKNESS.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać