RAYMAN LEGENDS

rayman legends
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (7 głosów)


Twoja ocena:O grze Rayman Legends

Rayman Legends, gra zręcznościowa wydana w 2013 roku przez Ubisoft Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol PlayStation,Wii oraz Xbox.

Gra Rayman Legends jest jedną z pierwszorzędnych platformówek, gdzie zwiedzamy rozmaite lokacje, od bagnistych lasów pełnych czepiających się wszystkiego kłączy po latające ruiny zamków, których przejście wcale nie jest takie łatwe. Tu zbieramy znajdźki i poszukujemy tajemnych przejść. Wspinamy się, skaczemy, ślizgamy po łańcuchach czy wznosimy na powietrznych prądach. Eliminujemy przy tym trudności i przeciwników, innych omijając, by w końcu trafić na wymagających bossów.


To platformówka 2D z wyśmienitą animacją i kreacją poziomów. Z grafiką przypominającą najlepsze kreskówki i wieloma elementami otoczenia, które po prostu trzeba wykorzystać na swoją korzyść. W Rayman Legends każdy poziom jest inny. Znajdujemy tu 5 różnych krain i krajobrazów, skacząc po pniach drzew lub pływając pod wodą. Unikamy pułapek i rozwiązujemy zagadki środowiskowe.


Rayman Legends zostało zaprojektowane zarówno dla pojedynczego gracza, jak i do rozgrywki w kooperacji aż do 4 graczy na jednym ekranie. To świetna platformówka z jedną z najbardziej znanych postaci w świecie gier wideo.

Sklepy w których można kupić grę RAYMAN LEGENDS
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra RAYMAN LEGENDS chroniona jest prawem autorskim. RAYMAN LEGENDS możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry RAYMAN LEGENDS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz