RAYMAN ORIGINS

rayman origins
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.50/10 (10 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Rayman Origins

Rayman Origins, gra zręcznościowa wydana w 2011 roku przez Ubisoft. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh, PC (Windows) oraz konsol Nintendo 3DS, PlayStation, PS Vita, Wii i XBox.

Rayman Origins to dwuwymiarowa gra platformowa gdzie gracz może poruszać się we wszystkich czterech kierunkach. Należy do serii pozostałych słynnych gier Rayman. Cała gra toczy się w kolorowych i baśniowych krainach, które zdecydowanie są bardzo przyjazne dla oka. W tej grze idealnie odnajdą się osoby od siódmego roku życia wzwyż.


Głównym bohaterem gry jest Rayman, który musi zmierzyć się z różnymi siłami, które nie są jego sprzymierzeńcami. Jego główne zadanie to ratunek kilku wróżek, dzięki którym jest w stanie pokonać siły ciemności. Podczas gry gracz ma do przejścia dwanaście krain, gdzie w każdej musi swoją postacią uratować wróżkę.


Ostatnia modyfikacja: 29 wrzesień 2017Sklepy w których można kupić grę RAYMAN ORIGINS
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra RAYMAN ORIGINS chroniona jest prawem autorskim. RAYMAN ORIGINS możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry RAYMAN ORIGINS.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać