ROBOKILL: TITAN PRIME

Inne tytuły: Robokill: Rescue Titan Prime

robokill titan prime
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Robokill: Titan Prime

Robokill: Titan Prime tostrzelanka z widokiem z góry której akcja rozgrywa się w kosmosie. Gracz kontroluje robota bojowego, który zostaje wysłany, aby uwolnić stację kosmiczną Titan Prime orbitującą wokół Marsa od inwazji robotów. Gra składa się z trzech etapów zawierających w sumie dziesięć poziomów.

Każdy poziom składa się z serii połączonych pomieszczeń, które trzeba oczyścić. Robot może być wyposażony do czterech różnych rodzajów broni jednocześnie, tarcze i przedmioty medyczne. Niektóre z nich są upuszczane przez wrogów lub ukryte w skrzynkach, ale dużą część można kupić w sklepie. Dostępne bronie to m.in. blaster, granatniki i strzelby.

Przedmioty można kupić za pomocą gotówki. Po śmierci gracz może wznowić grę, tracąc część gotówki. Niektóre pomieszczenia posiadają punkty transportowe, które umożliwiają szybkie podróżowanie, pomiędzy komnatami. W ten sposób można szybko wrócić do sklepu i sprzedać zebrane przedmioty.

Większość misji wymaga od gracza dotarcia do określonego punktu, zazwyczaj po przejściu przez szereg drzwi, które wymagają określonej karty magnetycznej, ale czasami konieczne jest najpierw wykonanie kilku celów.


Ostatnia modyfikacja: 21 kwiecień 2024

ABANDONWARE  STARE GRY   ROBOKILL   TITAN   AKCJA   STRZELANKA   SCI-FI   ROBOT   KOSMOS  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.
Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ROBOKILL TITAN PRIME.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać