samurai warriors 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.70/10 (26817 głosów)


Twoja ocena:O grze Samurai Warriors 2

Samurai Warriors 2 to jedna z tych gier, których akcja rozgrywa się w okresie Sengoku Jidai. Zadaniem gracza w tym przypadku jest zjednoczenie dwudziestu pięciu prowincji Japonii w jedną wspólną całość. Dodatkową korzyścią tej gry jest możliwość poznania 26 osób historycznych. Prawie każda z postaci ma stworzoną własną historię. Gracz opowieść o każdej z postaci może poznać w pięciu lub sześciu rozdziałach. Tym, co zainteresuje odbiorców znających się na wydarzeniach jest możliwość wzięcia udział w historycznej bitwie pod Anegawą lub też oblężeniu zamku Osaka.
Oprócz głównej rozgrywki ważną ciekawostką jest także możliwość grania w rozgrywkę przypominającą grę planszową. Jednocześnie może brać w niej udział dwóch graczy. Tylko od nich jest zależne to, czy będą ze sobą rywalizować, czy współpracować. Na każdym polu znajduje się jakieś wyzwanie, któremu można podołać. Podniesienie możliwości gamingowego bohatera jest możliwe dzięki kupowaniu złota.
Drugą opcją jest zdobycie doświadczenia w bitwach. Dzięki udziałowi w walkach napełnia się wskaźnik mocy. Jest on niezbędny w przyszłości w celu wykonania potężnych ataków, które będą potrzebne w niektórych momentach grania w Samurai Warriors 2.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SAMURAI WARRIORS 2.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz