SAPER. MISJA DLA ODWAŻNYCH.

saper
Wydawca:
Producent:

Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Saper. Misja dla odważnych.

Saper, gra logiczna (puzzle) wydana w 1993 roku przez L.K. Avalon. Gra pierwotnie ukazała się dla "małego" Atari, później wydano konwersję gry dla komputerów Amiga i PC.

W grze wcielamy się w tytułowego sapera, którego zadaniem jest ręczne odpalenie ładunków wybuchowych podłożonych pod siedzibą organizacji przestępczej. Cofnijmy się w czasie. Najemnicy organizacji przestępczej (nie wymienionej z nazwy) wykradli poufne dokumenty z siedziby NATO. Agenci CIA wysłani w celu odzyskania ich niestety nie powrócili z akcji. Jedynym wyjściem jest eliminacja tej organizacji i zniszczenie cennych dokumentów. I tak właśnie wysłano ciebie do tej szalonej misji. Musisz zdetonować ładunki wybuchowe i uratować świat przed totalną zagładą.

Gra Saper, jest wariacją dobrze znanej gry (pod tym samym tytułem) w którą graliśmy na systemach Windows 95. W polskiej wersji gry, dodano kilka elementów jak skrzynie, platformy itp. Saper to pozycja skierowana dla fanów gier logicznych (puzzli).Uwagi:Ostatnia modyfikacja: 23 styczeń 2017Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SAPER.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać