shadow force razor unit
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Shadow Force: Razor Unit

Shadow Force: Razor Unit to shooter, którego głównym bohaterem jest członek amerykańskich jednostek specjalnych. Żołnierz zostaje wysłany na Bliski Wschód, gdzie swoimi działaniami wspiera oddziały Rangersów. Na miejscu krzyżuje także szyki organizacji terrorystycznej oraz pomaga podziemnemu ruchowi oporu.


Produkcja jest klasycznym reprezentantem strzelanek, w którym rozgrywka polega na eliminacji wszystkich przeciwników. Gracz zostaje zrzucony głęboko na terytorium wroga i musi wykorzystać wszelkie dostępne środki, by odnieść zwycięstwo w samotnej walce z dziesiątkami przeciwników. Główny bohater ma do dyspozycji spory arsenał nawiązujący do autentycznych egzemplarzy broni. Wśród nich jest pistolet maszynowy Uzi, strzelba M870 czy wyrzutnia rakiet. W trakcie zabawy gracz może również korzystać z ładunków wybuchowych czy wzywanego przez radio wsparcia lotniczego.


Misje w Shadow Force: Razor Unit toczą się w różnorodnych sceneriach, m.in. w opuszczonej placówce wojskowej, podziemiach czy pełnym cywilów mieście.
ABANDONWARE  STARE GRY   SHADOW   FORCE   RAZOR   UNIT   STRZELANKA   AKCJA   FPS   KONFLIKT  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SHADOW FORCE RAZOR UNIT.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz