SHREK THE THIRD

shrek the third
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.63/10 (4 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Shrek the Third

Kolejna odsłona przygód popularnego Shreka - Shrek Trzeci (Shrek the Third) wydany został w 2007 roku przez Activision Publishing, Inc. Fabuła gry bazuje na scenariuszu filmu animowanego o tym samym tytule.


Gra zaczyna się w momencie, gdy Shrek ma przejąć tron Zasiedmiogórogrodu. Oczywiście ten pomysł nie przypada mu do gustu, dlatego wraz ze swoimi wiernymi kompanami, Kotem w Butach i Osłem, postanawiają wyruszyć na poszukiwania prawowitego dziedzica tronu, czyli kuzyna Fiony - Artura. W tym czasie Książę z Bajki przeprowadza zamach stanu i obejmuje władzę. Cały plan idzie więc w łeb i trzeba ratować królestwo. Dlatego wszystko w rękach Shreka no i oczywiście Ciebie.


Do pokonania jest około 20 różnych poziomów, składających się zagadek i zadań zręcznościowych. Gracz kieruje nie tylko poczynaniami tytułowego bohatera, ale również innymi animowanymi postaciami, jak Fioną czy księciem Arturem. Dodatkowym atutem gry jest opcja multiplayer, składająca się z sześciu osobnych minigierek.


Ostatnia modyfikacja: 14 styczeń 2021Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SHREK THE THIRD.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać