speedball 2 tournament
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Speedball 2: Tournament

Rok 2326. Koniec niszczącej wojny domowej. Rywalizujące klany postanawiają położyć kres walkom wewnętrznym. W tym celu tworzone są drużyny, które biorą udział w zaciętych bitwach ulicznych zwanych Speedball. Konkursy te szybko stały się ogromnie popularne. Dziesięć lat później Speedball stał się sportem narodowym, a grą zajęli się zawodowi sportowcy.

"Speedball 2: Tournament" to brutalne zawody przyszłości. Gra toczy się na ogromnej arenie, gdzie dwie mocno wyposażone drużyny stają do zaciętej walki. Brutalny symulator sportowy łączy w sobie elementy futbolu amerykańskiego i rugby. Celem gry jest przedarcie się przez szeregi obrońców i dostarczenie stalowej kuli na terytorium przeciwnika. Aby wziąć udział w zawodach, gracz rekrutuje własną drużynę złożoną z ludzkich lub mechanicznych droidów. W grze Speedball nie ma żadnych zasad — wygrywa najsilniejszy!

Do gry dostępne są trzy klasy — twardzi i brutalni gladiatorzy, kobiece Amazonki oraz dokładne i bezwzględne cyborgi. Jak zwykle z własnymi zaletami i wadami. Wszystkie trzy klasy mają różną punktację za sześć głównych umiejętności — szybkość, agresywność, celność i siłę rzutu, odporność i wytrzymałość. Gladiatorzy na przykład słyną z siły i szybkiej reakcji na piłkę i działania przeciwnika. Nie są to jednak szybcy i dokładni gracze — według twórców są najwolniejszą klasą w Speedball 2: Tournament. Odpowiednio zwinne amazonki harcują po boisku, celnie rzucają piłkę i są wystarczająco wytrzymałe. Wady wynikają z zalet — po potężnym ataku ta drużyna szybko się "wykrusza".

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SPEEDBALL 2 TOURNAMENT.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz