STAR WARS: STARFIGHTER

star wars starfighter
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Star Wars: Starfighter

Star Wars: Starfighter, gra akcji wydana w 2002 roku przez LucasArts Entertainment Company. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol PlayStation i XBox.

„Star Wars: Starfighter" to jedna z kilku gier nawiązujących do filmu „Star Wars: Episode I – The Phantom Menace". W trakcie zabawy graczom przyjdzie więc ujrzeć wydarzenia znane z kinowego obrazu, ale z innej pespektywy. W produkcji wcielamy się w członka drużyny pilotów myśliwców kosmicznych broniących planety Naboo, przed armią droidów, służących nieuczciwej Federacji Handlowej. Rdzeń gry stanowią widowiskowe, kosmiczne strzelaniny. Oznacza to, że zamiast symulacyjnego podejścia do sterowania pojazdami, doświadczymy zręcznościowego modelu rozgrywki, stawiającego na dynamiczną akcję.Twórcy zadbali jednak o róznorodność rozgrywki. W trakcie kampanii gracze mogą siąść za sterami ponad dwudziestu różnych statków kosmicznych, rożniących się między sobą m.in. uzbrojeniem, przez co wymuszają różne podejście taktyczne do walki. Nie inaczej sprawa ma się z wrogimi siłami, na które składa się ponad pięćdziesiąt odmiennych maszyn, stosujących różne techniki. Całość dopełnia dobrze starzejąca się oprawa audio-wizualna.


Ostatnia modyfikacja: 18 listopad 2019


Download


Sklepy w których można kupić grę STAR WARS: STARFIGHTER
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra STAR WARS: STARFIGHTER chroniona jest prawem autorskim. STAR WARS: STARFIGHTER możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry STAR WARS STARFIGHTER.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać