STOLEN

stolen
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Stolen

W grze Stolen gracz może wcielić się w Anyę Romanov. Kobieta jest złodziejką w fikcyjnym miejscu, jakim jest Forge City. Atutem Anyi oprócz świetnego wyszkolenia jest dysponowanie zaawansowanym sprzętem. Jej kompanem jest specjalista od komputerów Louie Palmer, kontaktujący się z nią przez radio. Pierwszym zadaniem jakie do wykonania ma gracz pod postacią Anyi jest kradzież z muzeum cennych przedmiotów, co nie okazuje się aż tak łatwe, jak mogłoby się wydawać.

Gra Stolen opiera się na czterech dużych poziomach, dzięki czemu przejście całej gry zajmuje ok. 10 godzin. Pozornie wydawałoby się łatwe zadania, jak kradzież klucza do kolejnego pomieszczenia, zhakowanie komputera nastręczają więcej trudności. Dodatkowym atutem są gadżety Anyi, takie jak pistolet, który strzela mającymi różne zastosowanie strzałkami. Nie brakuje jej również gogli, dzięki którym może widzieć w ciemności. Nie jest to gra związana z zabijaniem. Bohaterka najwyżej ogłusza przeciwników.

Przez całą grę dostępny jest wskaźnik informujący gracza o tym jak dobrze ukryta jest bohaterka. Jest to bardzo przydatne w niektórych sekcjach, kiedy to Anya musi przedostawać się niezauważona. Dodatkowym atutem gry jest możliwość zbierania łupów od strażników.
ABANDONWARE  STARE GRY   STOLEN   AKCJA   CYBERPUNK   SCI-FI   SZPIEG  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry STOLEN.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz