strike fighters project 1
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Strike Fighters: Project 1

Strike Fighter: Project 1 to symulacyjna gra o tematyce lotniczej. Jej główna fabuła opiera się o fikcyjny konflikt militarny na terenach przypominających Bliski Wschód. Całość gry umiejscowiona czasowo jest w latach sześćdziesiątych.

W grze możemy wcielić się w dwie postacie i realizować grę w dwóch scenariuszach: pilota w regularnej służbie wojskowej lub najemnika. Wybierając opcję numer jeden, przechodźmy grę awansując i rozwijając swoje zdolności, przesiadając się na coraz nowsze maszyny, uzyskując dostęp do zmodernizowanej broni. Druga opcja, praca najemnika, wiąże się z koniecznością zarobienia na swój samolot, utrzymania go i posiadania środków na jego naprawy czy zakup broni. Najemnik rozwija swoje umiejętności w miarę postępu gry, dzięki czemu zdobywa bardziej dochodowe zadania.

Mocny realizm gry widoczny jest szczególnie w odwzorowaniu wyglądu maszyn, które pilotujemy ale także w odniesieniu do symulacji latania - gra opiera się na realnych zasadach fizyki i awioniki. Dużym plusem gry jest otwarta struktura, dzięki której możemy dodawać własne samoloty czy uzbrojenie. Maszyny, którymi możemy podbijać nieboskłon to maszyny typowe dla lat sześćdziesiątych Super Sabre, F-104 Starfighter, A-4 Skyhawk oraz McDonnell Douglas F-4 Phantom II.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry STRIKE FIGHTERS PROJECT 1.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz