THE FAMOUS FIVE: DANGEROUS DISCOVERY

the famous five 4 dangerous discovery
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Zaloguj się aby ocenić gręO grze The Famous Five: Dangerous Discovery

The Famous Five: Dangerous Discovery to klasyczna gra przygodowa z 2001 roku, oparta na popularnej serii książek dla dzieci autorstwa Enid Blyton. Gra została wyprodukowana przez Ravensburger Interactive Media GmbH i jest skierowana do dzieci w wieku od 7 do 12 lat.
Julian, Dick, George, Anne i pies Timmy ponownie odwiedzają Kirrin Cottage podczas letnich wakacji. W domku mieszka stary znajomy wujka Quentina, pan Brown. Jest archeologiem, który być może odnalazł starożytną osadę rzymską. Pan Brown wyjechał na kilka dni na światowe targi i oczywiście cała piątka nie może się powstrzymać przed zerknięciem na wykopaliska. Znajdują wazon, który wydaje się pochodzić z czasów rzymskich. Okazuje się, że do wioski przyjachali dwóch podejrzani mężczyźni, którzy śpią w chacie w ciągu dnia, a w nocy z latarką kręcą się po miejscu wykopalisk. Cała piątka jest zdeterminowana, aby dowiedzieć się, co dzieje się na wykopaliskach i rozwiązać zagadkę.
Gra The Famous Five: Dangerous Discovery oferuje łatwy w obsłudze interfejs i kolorową, przyjazną dla oka grafikę, która przyciągnie uwagę dzieci. Gra nie ma skomplikowanej fabuły i jest doskonałą rozrywką dla młodszych graczy.
Mimo że gra nie zdobyła dużego rozgłosu, zyskała popularność wśród fanów książek Enid Blyton i jest nadal dostępna dla osób, które chcą przypomnieć sobie swoje ulubione postacie z dzieciństwa.


Ostatnia modyfikacja: 17 marzec 2023Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THE FAMOUS FIVE 4 DANGEROUS DISCOVERY.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać