THE HARDY BOYS: THE PERFECT CRIME

the hardy boys the perfect crime
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze The Hardy Boys: The Perfect Crime

"The Hardy Boys: The Perfect Crime" to gra przygodowa, w której na graczy czeka świat detektywistycznych zagadek i tajemnic. Akcja gry rozpoczyna się w momencie kiedy złodzej kradnie z lokalnego sklepu budowlanego materiały do produkcji bomby. Bracia Hardy nie czekając na policję zaczynają swoje śledztwo. Nie spodziewają się, że ich śledztwo doprowadzi do dużo większego przestępstwa.

"The Perfect Crime" to gra typu ukryte obiekty, w której gracz musi znaleźć określone przedmioty w danej lokalizacji, w określonym czasie. Przed i po każdym poziomie, a także po znalezieniu istotnych przedmiotów, pojawia się dialog, który prowadzi fabułę gry. W przypadku trudności z odnalezieniem ostatniego przedmiotu, gracz może skorzystać z przycisku podpowiedzi. Odkrycie niektórych obiektów uruchamia mini-gry, takie jak układanie przewodów lub rekonstrukcja porozrywanych listów.


Ostatnia modyfikacja: 21 marzec 2024Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.
Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THE HARDY BOYS THE PERFECT CRIME.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać