THE HISTORY CHANNEL - GREAT BATTLES OF ROME

the history channel great battles of rome
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.67/10 (3 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze The History Channel - Great Battles of Rome

The History Channel - Great Battles of Rome to ciekawa pozycja dla wszystkich miłośników militari i historii starożytności. Gra daje możliwość wzięcia udziału w największych bitwach i wojnach prowadzonych przez Imperium Rzymskie. Fabuła tyczy się okresu od IV do I wieku p.n.e. W jej skład wchodzi wiele znanych konfliktów, są to między innymi starcia z Kartaginą oraz podbój Wysp Brytyjskich. Oddziały, z których korzysta gracz składają się ze zróżnicowanych jednostek, takich jak legioniści, łucznicy oraz konnica. Stroje tego typu żołnierzy odwzorowują te noszone przez nich w rzeczywistości. Taki realizm wynika z tego, że gra powstawała we współpracy z specjalistami z zakresu starożytności.

Great Battles of Rome to gra strategiczna zapewniająca sporo swobody dla graczy. Mogą oni korzystać z wielu rozwiązań taktycznych, które są w stanie odmienić przebieg poszczególnych bitew. Potyczki mogą się rozgrywać na zróżnicowanym terenie, na przykład w lesie lub na pustyni, zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia. Gra wyróżnia się nienaganną grafiką oraz realistycznymi efektami dźwiękowymi. Dzięki temu gracze mogą liczyć na realne odwzorowanie przebiegu bitew, a konkretnie ich dramaturgii i brutalności.


Ostatnia modyfikacja: 30 grudzień 2022Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THE HISTORY CHANNEL GREAT BATTLES OF ROME.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać