the lord of the rings conquest
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:



O grze The Lord of the Rings: Conquest

The Lord of the Rings - Conquest to gra osadzona w świecie Tolkiena bazująca na trylogii filmowej Petera Jacksona. Gra umożliwia dwa tryby rozgrywki, jakimi są: kampanie oraz szybkie bitwy. Tryb fabularny obfituje w dwie rozbudowane kampanie, w których można opowiedzieć się za stroną dobra lub zła, wybierając to pierwsze, jest się świadkiem wydarzeń z trylogii Władca Pierścieni i przeżywa się najważniejsze bitwy, które zdecydowały o losach tego świata, przykładowo można stanąć do obrony Helmowego Jaru i kontrolować jednostki sojusznicze tak, aby odeprzeć atak orków.
Gracz może kontrolować cztery klasy, jakimi są: wojownicy, łucznicy, magowie i zwiadowcy dodatkowo w poszczególnych etapach gry można przejąć kontrolę nad bohaterami filmów i książek, czyli Legolasem, Gandalfem lub Aragornem, a grając po stronie zła, można kontrolować olbrzymy.
Opowiadając się po stronie potężnego czarnoksiężnika, gracz może doświadczyć całkowicie nowej historii, która mogła mieć miejsce w Śródziemiu, przygoda ta zakłada, że Froda udało się pokonać przed zniszczeniem pierścienia i Sauron z całą swoją potęgą przystępuje do Inwazji na Śródziemie, atakując takie twierdze jak Minas Tirith lub dom wspomnianego hobbita Shire.
Obie kampanie mają do dyspozycji 16 etapów gry na trzech poziomach trudności a misje, które są w nich zawarte, bywają w dużym stopniu zróżnicowane, co daje dodatkową przyjemność z rozgrywki.

Gry, które mogą ci się spodobać



Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THE LORD OF THE RINGS CONQUEST.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz