THUNDER BRIGADE

thunder brigade
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (9 głosów)


Twoja ocena:
O grze Thunder Brigade

Thunder Brigade to gra akcji wydana w 1998 roku przez Interactive Magic. Gra została wydana dla systemu Windows.


Fabuła i akcja gry toczą się w bliskiej przyszłości. Dwie obce rasy zaatakowały ziemskie kolonie. Naszym zadaniem jest kierowanie opancerzonymi 50-tonowymi czołgami, które unoszą się na powietrznych poduszkach dzięki napędom grawitacyjnym.


Istnieją trzy różne frakcje - Earth Alliance, Imperium Halon i United System. Gracz jest członkiem tego ostatniego i musi walczyć o niezależność z dwoma przeciwstawnymi federacjami. Cel misji jest utrudniony ze względu na przewagę wrogów – posiadają zaawansowany technologicznie sprzęt nieznany ludzkiej rasie.


Wśród trybów rozgrywki do wyboru są pojedyncze misje lub kampanię złożone z 30 misji. Walki prowadzone są w 12 lokacjach na trzech planetach. W misjach można podjąć się infiltracji, zwiadu, patrolu, eskorty lub walka. Po każdym powodzeniu ranga dowódcy podnosi się od rekruta do pułkownika i majora. Przy spełnieniu określonych warunków, zostajemy odznaczeni rożnymi medalami jak np. Krzyżem Uznania, gdy uda się nam uratować jeńców. Żeby niszczyć obcych, do wyboru są 4 rodzaje czołgów i różne bronie - lasery, wyrzutnie rakiet, karabiny kolejowe.


Gra wymaga wprawy i nielichej zręczności. Czołgi są podatne na manewry, co utrudnia celowanie. Żeby pokonać przeciwnika, często trzeba trafić go wielokrotnie. To wymaga odpowiedniego planowania taktycznego podczas misji i nieczęsto poświęcania własnych jednostek.


Uwagi:
Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THUNDER BRIGADE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać