THUNDER BRIGADE

thunder brigade
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Thunder Brigade

Thunder Brigade to gra akcji wydana w 1998 roku przez Interactive Magic. Gra została wydana dla systemu Windows.


Fabuła i akcja gry toczą się w bliskiej przyszłości. Dwie obce rasy zaatakowały ziemskie kolonie. Naszym zadaniem jest kierowanie opancerzonymi 50-tonowymi czołgami, które unoszą się na powietrznych poduszkach dzięki napędom grawitacyjnym.


Istnieją trzy różne frakcje - Earth Alliance, Imperium Halon i United System. Gracz jest członkiem tego ostatniego i musi walczyć o niezależność z dwoma przeciwstawnymi federacjami. Cel misji jest utrudniony ze względu na przewagę wrogów – posiadają zaawansowany technologicznie sprzęt nieznany ludzkiej rasie.


Wśród trybów rozgrywki do wyboru są pojedyncze misje lub kampanię złożone z 30 misji. Walki prowadzone są w 12 lokacjach na trzech planetach. W misjach można podjąć się infiltracji, zwiadu, patrolu, eskorty lub walka. Po każdym powodzeniu ranga dowódcy podnosi się od rekruta do pułkownika i majora. Przy spełnieniu określonych warunków, zostajemy odznaczeni rożnymi medalami jak np. Krzyżem Uznania, gdy uda się nam uratować jeńców. Żeby niszczyć obcych, do wyboru są 4 rodzaje czołgów i różne bronie - lasery, wyrzutnie rakiet, karabiny kolejowe.


Gra wymaga wprawy i nielichej zręczności. Czołgi są podatne na manewry, co utrudnia celowanie. Żeby pokonać przeciwnika, często trzeba trafić go wielokrotnie. To wymaga odpowiedniego planowania taktycznego podczas misji i nieczęsto poświęcania własnych jednostek.


Uwagi:

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THUNDER BRIGADE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz