true crime streets of la
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze True Crime: Streets of LA

True Crime: Streets of LA, gra akcji wydana w 2003 roku przez Activision Publishing. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh, PC (Windows) oraz konsol GameCube, PlayStation i XBox.

Seria True Crime to jedna z pierwszych serii gier chcących konkurować z Grand Theft Auto. Podobnie jak w konkurencyjnej serii do dyspozycji mamy tutaj otwarty świat, po którym możemy się swobodnie poruszać. Twórcy gier odtworzyli około 400 kwadratowych mil Miasta Aniołów, wspaniale oddając jego klimat.

W True Crime: Streets of LA wcielamy się w funkcjonariusza policji, członka Wydziału Operacji Elitarnych LAPD, która wraca na służbę po zawieszeniu za zbyt ekstremalne metody działania. Naszym zadaniem jest walka z szerzącą się przestępczością, którą kontrolują głównie japońska Triada oraz rosyjska mafia. Od samego początku fabuła gry jest intensywna i napakowana emocjami. Jednym z pierwszych zadań, jakiemu stawimy czoło, będzie rozwikłanie zagadki zamachu bombowego.


Gra oferuje rozbudowany tryb fabularny pozwalający na wiele godzin rozrywki, natomiast trzeba wspomnieć, że tytuł nie oferuje dużej dowolności. Na próżno szukać możliwości zajęcia się wątkami pobocznymi, personalizacji wyglądu głównego bohatera czy możliwości kupna nieruchomości.
ABANDONWARE  STARE GRY   TRUE   CRIME   STREETS   LOS   ANGELES   LAPD   AKCJA   POLICJA   MAFIA   TRIADA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TRUE CRIME STREETS OF LA.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz