TV SPORTS: BOXING

tv sports boxing
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić gręO grze TV Sports: Boxing

TV Sports Boxing to ostatnia z serii TV Sports od Cinemaware. Tak jak poprzednie odłosny gry - tak i ta stoi na równie wysokimpoziomie.

W grze możemy stowrzyć swojego sportowca z którym będziemy wspinać się po szczeblach kariery w zwodowym boksie. Mamy do dyspozycji kilka atrybutów które możemy wybrac przy tworzeniu boksera: kolor skóry, kolor włosów czy stylu bokserskiego. Na początku otrzymujesz ustaloną liczbę punktów umiejętności: uderzenia, wytrzymałość, kondycję, siłę oraz trenera i promotora. W trakcie rozgrywki - jeżeli będziesz zarabiał pieniądze wygrywając walki - będziesz mógł zatrudniać lepszych trenerów i promotorów. Po każdej wygranej, twój ranking wzrośnie i będziesz mógł walczyć z lepszymi rywalami. Ostatecznie twoim celem w grze jest zdobycie tytułu mistrzowskiego.

Rozgrywka przedstawiona jest z dwóch perspektyw: z lotu ptaka oraz widok z boku na ring. W pierwszym z nich widzimy bokserów na ringu - tutaj nie walczymy - jeżeli dojdzie do starcia - widok akcji automatycznie przełączy się na ring widziany z boku.

Podsumowując: Dzięki płynnej animacji, atmosfery w grze, świetnemu interfejsowi sterowania i szerokiej gamie przeciwników - TV Sports Boxing to obowiązkowa gra dla każdego fana boksu.


Ostatnia modyfikacja: 18 listopad 2021Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TV SPORTS BOXING.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać