WOODY WOODPECKER: ESCAPE FROM BUZZ BUZZARD PARK

woody woodpecker escape from buzz buzzard park
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.86/10 (7 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Woody Woodpecker: Escape from Buzz Buzzard Park

Platformowa gra akcji Woody Woodpecker: Escape from Buzz Buzzard Park to propozycja dla najmłodszych graczy. Wydana w 2001 roku gra przez Infogrames Europe SA, dostępna jest na platformach Windows oraz PlayStation 2. Fabuła Woody Woodpecker rozgrywa się na terenie parku rozgrywki Buzz Buzzard Park, w którym dzieją się niebezpieczne i tajemnicze rzeczy.


Gracz wciela się w rolę Woody’iego Woodpeckera, słynnego już ptaka wyprodukowanego przez Universal Studio. Niestety kilku z jego krewnych zostało porwanych i uwięzionych w Buzz Buzzard Park. Woody Woodpecker wyrusza więc w misję odnalezienia rodziny i rozprawienia się ze złym Buzz’em stojącym za tajemniczymi uprowadzeniami. Niech nie zmyli Cię kolorowa oprawa parku, na każdym kroku może czekać zasadzka. Przemierzając park natkniesz się na wiele trudności i przeciwników starających się opóźnić Twoje działania. Ale od czego masz swój niezawodny dziób? Nie wahaj się więc wykorzystać Twojej naturalnej broni, który posłużyć się może także do
wspinania się, otwierania drzwi czy uruchamiania przełączników.


Ostatnia modyfikacja: 15 marzec 2021Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.
Komentarze

Maciek   wysłano 2022-05-14 21:30:29

Pod win XP nie działa muzyka
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

SEba   wysłano 2021-09-17 00:59:10

Zajebista gra z dziecinstwa
:D
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać